За словами жінки, на повернення інстаграм-профілю вплинула медитація, яку вона повторювала 8 днів і на 9-тий сталось диво. З нею вийшла на зв'язок жінка, яка повернула їй сторінку впродовж години. Бабкіна переконана, що спочатку це був особистий експеримент через безнадію, проте він виявився успішним.

Цікаво Намагався викачати гроші: Сніжана Бабкіна розповіла про шахрая, який викрав її інстаграм

"Багато хто може з іронією поставитися до даного посту, але це абсолютна правда! Я повернула інстаграм завдяки медитації! ️Почну з початку. В день крадіжки сторінки прийшло дуже багато повідомлень від людей, які зголосилися допомогти. З різних куточків світу! Найкращі хакери Харкова, Києва, Казахстану, Мінська, Москви, Пітера, Мюнхена, Нью-Йорка взялися за цю нелегку справу. Більше 15 компаній пробували всілякі варіанти. Офіційні і неофіційні. Поступово все відколювались, оскільки нічого не виходило. Минуло майже 2 місяці. Чесно зізнаюся, я практично втратила надію", – поділилась Сніжана.

Жінка музиканта Сергія Бабкіна, зі сторінки якого вона часто спілкувалась з фанатами, вже почала продумувати план створення нової сторінки на початку 2021 року, але залишки своєї надії вона вирішила спрямувати на експеримент у вигляді медитації.

Мені відкрили доступ до моєї сторінки, викинувши звідти злодія. Я швидко змінила паролі і все! Коли я запитала у жінки: "Як я можу вам віддячити?", вона сказала: "Я дуже рада! Бережіть тепер її". І попросила не згадувати ніде її ім'я. Ця прекрасна чарівниця виконала моє бажання абсолютно дивним чином! Знаєте як в фільмах? Здійснилося диво і далі ...."Ти мене не бачив! Ти мене не знаєш! Забудь". Ось так і вийшло! А закінчу я словами з казок: "Хочете вірте, хочете ні",
– лаконічно підсумувала актриса.

Фанати неабияк раді, що їхня улюблениця повернулась в мережу і знову будете тішити їх своїми порадами про догляд за дітьми, стосунки та внутрішню енергію. Нагадаємо, що профіль Сніжани злодій вкрав у жовтні, після чого видалив декілька дописів, відписався від усіх підписників та навіть від імені жінки опублікував декілька дописів.