Розлучення Слави та Едгара Камінських супроводжувалось скандалами та публічними звинуваченнями. Проте зараз вони щасливі в нових стосунках, а заради двох дітей – доньки Лаури та сина Леона колишнє подружжя забуло всі образи. Для програми "Кава з перцем" солістка гурту "НеАнгели" вперше розповіла, як батьки повідомили дітям про розставання.

До теми Свекруха мрії: Слава Камінська розповіла про стосунки з мамою колишнього чоловіка

Як з'ясувалось, 5-річний син і 4-річна донька досі не знають, що батьки розлучились і мають нові романи. Слава Камінська досі пояснює, що з Едгаром вони живуть окремо, щоб не сваритися, а почуття між ними нібито не згасли.

Досі періодично запитують: "Мамо, ви з татом посварились?". Ні, ми не посварились, ми з татом любимо одне одного… Просто так ми з батьком сваримось, а коли живемо порізно – ми не сваримось. Тому для них і для мене так простіше,
– поділилась Слава Камінська.

Нагадаємо, що однією з причин розриву Едгар Камінський називав постійні конфлікти і сварки в сім'ї, які відбувались у присутності дітей. Зараз артиста може залишити дітей на чоловіка та відправитися на відпочинок з друзями. Лаура та Леон з радістю залишаються з татком, а спільні поїздки експодружжя з дітьми не дають малюкам підстав сумніватися в словах зіркової мами.

Слава Камінська зізнається, що зараз з Едгаром вони спілкуються значно краще, ніж у шлюбі. Проте на перший крок до розлучення зірка ніколи б не наважилась. Вона вкотре наголосила, що вони з чоловіком почали віддалятися одне від одного і багато часу проводили за роботою – Слава на концертах, а Едгар в операційній.

"Ми перестали бути одне одному цікаві. У кожного своя робота, і коли люди не перебувають багато часу разом, втрачається зв'язок. У нас інтереси змінились, нам вже не було про що говорити. І якось воно так все потихеньку і згасло", – розповіла артистка.