Так, виконавці головних ролей у культовому серіалі "Гра престолів" можуть похизуватися чималим гонораром. Однак актори неодноразово розповідали, як страждали на емоційні проблеми та фізичні труднощі через складний напружений графік.

Читайте також: Моє життя змінилось, – "Мати драконів" Емілія Кларк розповіла про зйомки "Гри престолів"

Розміри оплати акторів змінювались також кожного сезону. До прикладу, Кіт Харінгтон спершу заробляв 300 тисяч доларів за епізод, але після того як його персонаж (Джон Сноу) став провідним – артист почав заробляти більше.

Скільки заробляють актори "Гри престолів" за один епізод:

Кіт Харінгтон – 500 тисяч доларів

Емілія Кларк – 500 тисяч доларів

Ніколай Костер-Валдау – 500 тисяч доларів

Пітер Дінклейдж – 500 тисяч доларів

Лена Хіді – 500 тисяч доларів

Мейсі Вільямс – 150 тисяч доларів

Софі Тернер – 150 тисяч доларів

Що таке "Гра престолів"?Фентезійний серіал, створений на основі циклу романів "Пісні льоду і полум'я" телеканалом НВО. Хоч автор циклу Джордж Мартін написав перший роман у 1996 році, серіал вийшов на екрани лише через 15 років – у 2011 році. Однак події саги вже обігнали сюжетні лінії, які описані в книгах. Тому шостий, сьомий та восьмий (останній) сезони серіалу базуються на чернетках книг, які ще не з'явились на прилавках книгарень.

Прем'єра фінального 8 сезону серіалу "Гра престолів" відбудеться на телеканалі HBO 14 квітня 2019 року. Згідно з анонсом, він буде містити всього 6 серій тривалістю близько 7 годин.