Відповідний допис кіноактриса залишила на сторінці у Facebook.

Тоді Еллен було лише 18, коли Ратнер вперше її образив щодо нетрадиційної орієнтації. На зйомках кінострічки "Люди Ікс" він розсекретив її погляди на жінок при всій знімальній групі.

Читайте також: Галь Гадот відмовляється зніматися в "Чудо-жінці", – ЗМІ

Він подивився на жінку, яка стояла поряд зі мною, старшу від мене на років 10, вказав на мене і сказав: "Ти маєш тр*хнути її, щоб вона зрозуміла, що лесбійка". Це був режисер фільму Бретт Ретнер,
– написала у соцмережі Пейдж.


Еллен Пейдж в "Люди Ікс"

30-річна зірка додала, що Ретнер не раз дозволяв собі на її адресу робити непристойні пропозиції та постійно "жартував" про її сексуальну орієнтацію. Згодом Ретнер налаштував всю команду проти неї так, що вона почувалася аутсайдером.

"Я знала, що я лесбійка, але не уявляла, як про це говорити. Я почувалася знищеною після цього випадку. Я опустила голову, дивилася на свої ноги і не могла вимовити ані слова. Ніхто інший теж не говорив ", – додала Пейдж.

До слова, Еллен Пейдж публічно заявила про свою сексуальну орієнтацію лише у 2014 році.

Нагадаємо, що кінопродюсера Бретта Ратнера звинувачують у згвалтуваннях та сексуальних домаганнях. Про це заявили Олівія Манн, Наташа Хенстрідж, Джеймі Рей Ньюман і Кетрін Таун.