Про це пишуть в Page Six.

Джерела, близькі до видання, повідомили, що виконавиця ролі "Чудо-жінки" заявила, що не буде зніматися в сіквелі картини, якщо над фільмом і далі буде працювати продюсер Бретт Ратнер. А все через те, що його звинувачують у згвалтуванні, – про це заявили Наташа Хенстридж і Олівія Манн.

Читайте також: Ще одного режисера Бретта Ретнера чотири актриси звинуватили у сексуальних домаганнях

Галь сподівається, що Warner Bros. будуть на її боці і на боці принципів. Актриса наполягає, що фільм про сильну жінку не може фінансуватися чоловіком, обвинуваченим в домаганнях. Сам продюсер Ретнер все заперечує і дає коментарі тільки через адвоката. Однак звинувачення можуть обернутися для нього не тільки довгим судом, але і втратою роботи.

Як відомо, за угодами з Warner Bros. компанія Ратнера RatPac-Dune Entertainment продюсувала і частково фінансувала фільм "Чудо-жінка". Фільм зібрав чималу суму, – близько 400 мільйонів доларів, через що для продюсера це був дуже прибутковий проект.

Поки що Warner Bros. таку інформацію заперечує, а представники Ретнер і Гадот мовчать.

Додамо, що на початку секс-скандалу в Голлівуді, найперше пов'язаним із Гарві Вайнштейном, на події відреагувала і Галь Гадот. У своїх соцмережах вони висловила підтримку всім жінкам, які постраждали від сексуального насилля.

"Знущання і сексуальні домагання неприйнятні! Я підтримую всіх мужніх жінок, які протистоять їхнім страхам і висловам. Разом ми вистоїмо. Ми всі єдині в цей час змін.", – наголошувала актриса.