Відомий український танцівник та суддя шоу "Танці з зірками" Григорій Чапкіс в інтерв'ю програмі "Світське життя" з'явився поруч зі своїм сином Грегом. Той прилетів з Америки, щоб відвідати свого зіркового батька на проєкті.

До теми Сюрприз для батька: на фінал шоу "Танці з зірками" прилетів син Григорія Чапкіса – щемливе відео

Григорій Чапкіс зізнався, що не бачив рідного сина більше року. І не здогадувався про сюрприз, який зробив йому Грег. Танцівник навіть просльозився, коли побачив сина. Натомість Грег розповів, що не міг дочекатися цього моменту і дуже радий, що сюрприз йому вийшов. Також син танцівника зізнався, що щасливий від того, що зміг прибути з американського світу в український, зокрема відвідати улюблене шоу батька.

Також чоловіки прокоментували чутки про напружені стосунки. Йдеться про те, що його син міг негативно відреагувати на шлюб з молодою коханою. Але вони спростували інформацію про конфлікти, заявивши, що жодних сварок між ними не було.

У нас не було сварки. Я сповідаюся зараз. Я був дуже поганим батьком. В якому сенсі – це був якраз пік ансамблю Вірського. По 4-6 місяців на рік гастролювали з дружиною. І його виховали інші люди,
– зізнався Григорій Чапкіс.

Натомість Грег зазначив, що коронавірус міг спричинити напругу, але він радий за батька і за те, що в нього з'явилась жінка, яка турбується про зіркового тата і кохає його.

"Мені здається, що дійсно коронавірус змінює усіх нас. Ми всі трохи хвилюємося, дуже складно, що я живу на іншому кінці світу, але як стараюся, приїжджаю. Як бачите, навіть в коронавірус знаходжу час приїхати сюди і здивувати мого татуся", – розповів Грег.

Дивитись інтерв'ю Григорія Чапкіса та його сина онлайн: