Довгоочікуваний фінал "Танців з зірками", який відбувся, у неділю, 29 листопада, вражав не лише суддів, але й глядачів.

До теми Чи погоджуєтесь ви з результатами фіналу "Танців з зірками 2020": опитування

Так, до 90-річного батька Григорія Чапкіса прилетів син з Америки влаштувавши йому справжній сюрприз. Син легендарного хореографа Грег Чапкіс заявив, що батько і не здогадувався про його приїзд.

Така приголомшлива витівка сина дуже вразила та розчулила зіркового суддю, адже через пандемію коронавірусу він немав змоги бачитися зі своїм сином, який живе в Америці.

"Батько нічого не знав. І було так складно. Мені дуже приємно бути в рідній країні, в якій я виріс та народився. Я приїхав сюди заради тата, я хотів його здивувати, мені дуже приємно від цього моменту. Він запам’ятає його на все життя. Він – жива легенда. Мені хочеться тут бути, щоб він пишався мною і ми зустрілися в його світі тут – бальних танцях", – заявив Грег Чапкіс.

Сюрприз для Григорія Чапкіса від сина: дивіться онлайн

Що відомо про фінал шоу "Танці з зірками"

У 2020 році переможцями проєкту "Танці з зірками" вперше стали дві пари: Санта Дімопулос і Максим Леонов, а також Юлія Саніна і Дмитро Жук.

Перше місце у проєкті посіли Санта Дімопулос і Максим Леонов. Саме у їхніх руках опинився омріяний кубок шоу "Танці з зірками 2020". Втім в останні хвилини шоу Санта Дімопулос віддала свій кубок Юлії Саніній. Відтак на офіційній сторінці проєкту з'явилась інформація, що вперше в історії проєкту переможцями стали одразу дві пари.