На новій світлині в інстаграмі, яку вона опублікувала 30 серпня, зірка продемонструвала схудлі форми у купальнику з прапором Ямайки, у сірих лосинах, із золотистими ланцюгами на шиї, браслетами на руках та сережками-кільцями на вухах. Її плечі також прикрашали жовті крила з пір'я.

Цікаво Танці з зірками 2020: Ольга Фреймут станцювала на шоу, не зважаючи на коронавірус


Адель звинуватили у апропріації / Instagram / @adele

Її почали звинувачувати у привласненні "цінностей чорної культури", а також що прапор їй не рідної Ямайки вона вирішила "одягнути" саме на груди. "Темношкірі жінки піддаються дискримінації за те, що носять національні зачіски, такі як вузли банту і локони, але білі люди – ні. Це несправедливо, і саме тому люди бісяться", "Дорогі білі люди, будь ласка, просто будьте собою і назавжди припините це привласнення культурних цінностей. Адель, вузли банту були зайві. А в бікіні з ямайським прапором не було необхідності ... Будь ласка, просто припиніть це", – писали "хейтери"

Втім знайшлись і ті фанати, які стверджували, що жоден народ не може мати авторського права на зачіски, а один з жителів Ямайки заявив, що завжди радий бачити прапор своєї країни – де б це не було: "Нам подобається бачити наш прапор всюди! Це змусило мене усміхнутися. Це наочно показує вплив мого маленького острова на весь світ і те, наскільки ми дійсно авторитетні".