У листопадовому випуску грецького Vogue, який присвячений кінематографу, Шерон Стоун перевтілилась в героїню Далекого Заходу. Вона показала дві ефектні обкладинки в інстаграм-профілі. Фотосесія відбулась на ранчо в Каліфорнії, що дозволило точно передати атмосферу.

Читайте також Шерон Стоун показала фото з трьома синами: рідкісні кадри

"Незалежно від обставин, кіно завжди викликає найсильніші емоції, запрошуючи нас в нескінченну подорож. Те ж саме стосується Стоун – жінки, яка наважується змінити свій образ і виразити себе так, як вона хоче – чи на екрані або в реальному житті", – йдеться в дописі Vogue Greece.

Для одного з кадрів Шерон Стоун одягла розкішну мереживну сукню від американського преміального бренду Tom Ford. Під довге прозоре вбрання з шовковою зав'язкою на шиї вона обрала чорний бюстгальтер, а довершила look величезним капелюхом ручної роботи. На ранчо акторка позувала на підборах на тлі коней та кремезних чоловіків.

Інший образ Шерон Стоун – фантастичний кейп від відомого індійсько-американського модельєра Наіма Хана, який виглядає дуже автентично. Він оздоблений вишитими масивними квітами червоного кольору. Цей образ приховував бездоганну фігуру зірки, однак виглядала вона у ньому надзвичайно вишукано.


Шерон Стоун для Vogue Greece / Фото Instagram / @sharonstone


Шерон Стоун для Vogue Greece / Фото Instagram / @voguegreece