Акторка Шерон Стоун дала відверте інтерв'ю шоу The Drew Barrymore Show, відео з якого було опубліковане на ютуб-каналі. Там зірка розповіла про те, чому вона не поспішає шукати стосунки.

До теми Кріссі Тейген оприлюднила стать майбутньої дитини: відео

Жінка відверто зізналась, що вже п'ять років вона мала декілька побачень, проте ні з ким не зустрічалась. Зазначимо, що Шарліз Терон ніколи не була заміжня.

Я зовсім не відчуваю себе самотньою,
– заявила фотомодель в інтерв'ю.

Зірка розповіла про те, що її пріоритети зараз суттєво змінилися. Вона почувається добре і їй комфортно, адже займається дітьми. Шарліз впевнена в тому, що час змінює людину. Тому поки що вона намагається виконувати роль хорошої матері, а це також неабияка праця.

Терон також розповіла, що коли готується до сну, то згадує, як пройшов день. Вона щаслива і їй не хочеться що-небудь змінювати.

Нагадаємо, що Шерліз Терон часто приховує своє особисте життя. Востаннє їй приписували шлюб з актором Шоном Пенном, проте зірка запевнила, що роман тривав всього рік, а про одруження не могло бути й мови. Найдовші стосунки Шарліз мала з актором Стюартом Таунсендом, роман з яким тривав 10 років. Від нього вона хотіла народити дитину, проте почуття переросли в дружбу.

Дивитися інтерв'ю з Шарліз Терон онлайн: