Сюжет серіалу "Гра тіней"

Події, які охопили Берлін у 1946 році, майстерно змальовані у серіалі "Гра тіней", повідомляє 24 канал. Та якщо до цього у всіх проєктах про Другу світову війну розгром Третього Рейху показували як героїзм, то у цій стрічці вирішили не приховувати моторошні злочини, які охопили Німеччину.

Дивіться також Серіали про шпигунів, від яких неможливо відірватись

У центрі подій опиняється поліцейський Макс МакЛафлін, який після завершення війни приїжджає до Берліна, аби допомогти там відкрити поліцейське відділення. Він добре знає систему правопорядку в США, а тому всі знання має застосувати на практиці у Берліні. Однак візит Макса МакЛафліна не є випадковістю: чоловік має намір знайти свого брата Моріца, який пропав безвісти під час війни та, за останніми даними, став месником і полює на німецьких військових, які втікають від правосуддя. Також американець має впіймати німецького Аль Капоне – Вернера Гладова, який розпалює злочинність у Німеччині.

Завдяки цій історії серіал спершу здається детективом. Та це режисерський хід авторів проєкту, які хотіли показати жагу помсти людини у динамічному трилері.


Серіал "Гра тіней" / Фото The Hollywood Reporter

Особливу ненависть у серіалі мають євреї, які найбільше постраждали в часи Другої світової війни. Тому після її завершення вони не втікають з країни, а залишаються у Берліні, жадаючи помсти за знищення свого народу.

Рекомендуємо Цікаві мінісеріали, які можна переглянути за день

Цікаво, що глядачі розумітимуть мотиви кожного з персонажів та не матимуть осуду за навіть жахливі їхні дії. Водночас багато персонажів викликатимуть співчуття, зокрема, німці, які будуть винні у злочинах Гітлера тільки за свою національну приналежність. Але і вони, опинившись під владою 4 держав, демонструватимуть жорстокість, яка шокує глядачів.

"Гра тіней": дивіться трейлер до серіалу

Актори серіалу "Гра тіней"

Цікавість викликав і акторський склад "Гри тіней". Так, головну роль у стрічці зіграв канадський актор Тейлор Кітч. Він неодноразово поставав у захопливих екшнах, тому його поява у серіалі "Гра тіней" тільки додала популярності проєкту.

У стрічці також можна побачити:

  • Тейлора Кітча
  • Логана Маршалла-Гріна
  • Майкла Голла
  • Ніну Госс
  • Максиміліана Еренріча
  • Таппенс Міддлтон
  • Себастьяна Коха та ін.


Головні герої у серіалі "Гра тіней" / Фото IMDb

Зйомки серіалу

Серіал "Гра тіней" зняли три країни – Канада, Німеччина і Франція. Водночас створили сценарій та екранізували його представники шведської кіноіндустрії. Тому проєкт був справді інтернаціональний та поєднав історії багатьох країн.

Зйомки проходили у Празі у 2018 році. Після виходу 8 серій автори "Гри тіней" хотіли продовжити серіал на 2 сезон, однак через пандемію коронавірусу цей проєкт заморозили. Ймовірно, зйомки відновлять, коли епідеміологічна ситуація у світі стабілізується, адже "Гра тіней" є одною із перспективних стрічок, яка на IMDb має рейтинг 6,4 з 10.