24 канал підібрав неперевершені серіали про шпигунів, від яких точно ви не зможете відірватись. Тож запасайтесь попкорном та обирайте стрічку для ідеального вечора.

Рекомендуємо Цікаві мінісеріали, які можна переглянути за день

  1. "Гамільтон"

Рік виходу – 2020
Рейтинг IMDb – 6,8
Кількість серій – 10

Головний герой – шведський спецагент Карл Гамільтон, який нагадує Джеймса Бонда. Він – привабливий, сильний і вміє виплутатись з будь-якої ситуації. Тому й не дивно, що саме його залучили до важливої спецоперації, про яку знають тільки кілька агентів розвідки. Після спроби терактів Карл знаходить докази, що до справи причетні російські, шведські та американські спецслужби, тому фактично він стає ціллю для знищення.

"Гамільтон": дивіться трейлер до фільму

  1. "Примарна вежа"

Рік виходу – 2018
Рейтинг IMDb – 8,0
Кількість серій – 10

Стрічка розповідає про події 1990-их років, коли ФБР і ЦРУ об'єднались, аби протистояти тероризму. Однак у підсумку їхня конкуренція призводить до трагедії 11 вересня та війни в Іраку.

"Примарна вежа": дивіться трейлер до серіалу

  1. "Джек Раян"

Рік виходу – 2018 – досі
Рейтинг IMDb – 8,1
Кількість серій – 16

Колишній військовий влаштовується на роботу аналітика ЦРУ. Однак невдовзі спритний Джек Раян виявляє у документах факти фінансування терористів. Агент змінює офісну роботу та стає оперативником, який має викрити зловмисників та їхніх меценатів.

"Джек Раян": дивіться трейлер до серіалу

Дивіться також Не тільки "Корона": найочікуваніші серіали листопада, які неможливо пропустити

  1. "Таємна влада"

Рік виходу – 2018
Рейтинг IMDb – 7,0
Кількість серій – 16

Колишній спецагент Макс Істон переживає смерть сина. Щоб помститись його вбивцям, шпигун повертається на роботу та опиняється в епіцентрі неоголошеної війни, яку його колеги ведуть для того, аби збагатитись від хаосу на Близькому Сході. Тому Максу потрібно буде визначитись на чиєму він боці та не забути про свою місію.

"Таємна влада": дивіться трейлер до серіалу

  1. "Маленька барабанщиця"

Рік виходу – 2018
Рейтинг IMDb – 7,4
Кількість серій – 6

У 1970-ті роки ізраїльська розвідка готує до запуску масштабну спецоперацію з ліквідації палестинських бойовиків. Для цього вербують привабливу британську актрису, яка завдяки своєму таланту повинна проникнути у ворожий осередок та не загинути.

"Маленька барабанниця": дивіться трейлер до серіалу

  1. "Нічний адміністратор"

Рік виходу – 2016
Рейтинг IMDb – 8,1
Кількість серій – 8

Військовий Джонатан Пайн після демобілізації влаштовується на роботу нічним адміністратором готелю в Каїрі. Після того, як він допомагає одній з відвідувачок Софі, жінку знаходять мертвою в номері. До її смерті причетний бізнесмен Річард Ропер, однак поліція фальсифікує все під нещасний випадок.

Минає кілька років як Джонатан вдруге зустрічається з Ропером. І цього разу він хоче зробити все, аби помститись за смерть Софі та запроторити мільярдера за ґрати. Тому портьє стає шпигуном британської розвідки і наближається до багатія настільки близько, що зрадники у відомстві роблять все, щоб викрити його ім'я.

"Нічний адміністратор": дивіться трейлер до серіалу

  1. "Німеччина 83"

Рік виходу – 2015
Рейтинг IMDb – 8,1
Кількість серій – 8

У час холодної війни Радянського Союзу та США в Німеччині розгортаються справжні баталії. Офіцер Мартін Рох переїжджає до західної частини держави та стає очевидцем політичних інтриг, які можуть перерости у військове протистояння двох впливових країн. Тому від рішень 24-річного шпигуна буде залежати, як складеться історія.

"Німеччина 83": дивіться трейлер до серіалу

Для справжніх фанатів 10 детективних серіалів 2020 року, які захоплять з першої серії

  1. "Патріот"

Рік виходу – 2015 – 2018
Рейтинг IMDb – 8,3
Кількість серій – 18

Один з найкращих розвідників США Джон Тавнер працює під прикриттям в Ірані. Його головне завдання – саботувати президентські вибори та зробити все, щоб перемогу здобув лояльний до США кандидат. Однак все йде не за планом, а тому Тавнеру доводиться імпровізувати, потрапляючи у небезпечні ситуації.

"Патріот": дивіться трейлер до серіалу

  1. "Американці"

Рік виходу – 2013 – 2018
Рейтинг IMDb – 8,4
Кількість серій – 75

Серіал розповідає про двох агентів КДБ, які переїжджають до США після інавгурації Рейгана. Пара вдає із себе звичайну американську сім'ю, зовсім не примітну. Однак саме вони повинні передавати Радянському Союзу інформацію щодо планів Пентагону. Ускладнить завдання те, що будинок по сусідству купує агент ФБР, який може викрити шпигунів.

"Американці": дивіться трейлер до серіалу

  1. "Батьківщина"

Рік виходу – 2011 – 2010
Рейтинг IMDb – 8,1
Кількість серій – 96

Всі події серіалу "Батьківщина" починаються зі звільнення з іракського полону морського піхотинця Ніколаса Броуді. Упродовж 8 років він був бранцем та вже й не мріяв повернутись назад до США. Та після його звільнення агентка ЦРУ Керрі Метісон підозрює, що насправді саме він причетний до терористичних атак. Вона береться розкривати заплутану справу, влаштовуючи стеженння за Броуді.

"Батьківщина": дивіться трейлер до серіалу