Новий сезон проєкту "Танці з зірками" став найобговорюванішим шоу на українському телебаченні, а його учасники швидко здобули ще більшу популярність та шалену армію прихильників. В інтерв'ю для ютуб-каналу DOROTYE Сергій Танчинець розповів, чим керуються артисти, коли погоджуються на участь в подібних рейтингових шоу.

До теми Суперфінал "Танців з зірками": до суддів приєднаються одразу три зірки

Чому артисти йдуть на "Танці з зірками"

Музикант зізнався, що як він, так й інші зірки розглядають участь в проєкті, як гарну можливість здобути більшу славу та популярність, адже "Танці з зірками" – гарний піар на телебаченні.

Це найрейтинговіша передача українського телебачення. Люди туди йдуть – не тільки я – за можливістю попіаритися. Це абсолютна правда, і з нею не посперечаєшся,
– щиро розповів лідер гурту "Без обмежень".

Однак Сергій Танчинець наголосив, що вже після перших тижнів репетицій зрозумів іншу вигоду від участі в шоу – користь для тіла, адже тренування позитивно впливають на фізичний стан. Тому з партнеркою Яною Цибульською він займався кожен день, крім вівторка.

"Це чудовий шанс для самовдосконалення, коли є шалена мотивація. Нам дуже важко себе мотивувати для фізичних змін. А тут треба, бо ти в проєкті, ти мусиш танцювати. Це була гонка на виживання, гонка з самим собою", – наголосив співак.

Як Сергій Танчинець потрапив на "Танці з зірками"

Артист зізнався, що на участь у шоу погодився лише після третьої зустрічі з продюсерами "Танців з зірками", адже йому здавалось, що подібні проєкти – "це не історія рок-музиканта". Крім того, на заваді міг стати тур на підтримку альбому "Мільярди", однак через карантин більшість виступів довелось відкласти.

"Якби не карантин, мене не було б в цьому проєкті. У мене була б величезна купа непоборних зобов'язань перед слухачами, перед організаторами концертів. Розуміючи, що концертів не буде, ми прийняли рішення про мою участь", – поділився Сергій Танчинець.