Чи не всі батьки дивуються, наскільки швидко діти вчасть розблоковувати мобільні телефони та знаходити в них мультфільми. Але в цьому є інша сторона медалі – залежність від ґаджетів, з якою аж ніяк не можуть миритись дорослі. Телеведучий Сергій Притула у коментарі "Новому каналу" розповів, чи забороняє він дітям користуватись ґаджетами.

Читайте також Сергій Притула покидає "Вар’яти-шоу" та завершує кар’єру актора

За його словами, електронні девайси жають тільки користь його 3-річній донечці Соломії. Дівчинка полюбляє дивитись уроки англійської та з легкістю вивчає нові слова.

"Доньці 3 роки, до телефону їй ще далеко. Раз на день на півгодини ми даємо їй планшет, тому що вона любить інтерактивні уроки англійської. Зайвий раз не наймаємо репетиторів за страшні гроші – наша дитина у віці 3 років поступово наповнює свій словниковий запас. І це чудово!" – зазначив він.


Сергій Притула з донькою / Фото Пресслужба Нового каналу

Водночас у старшого сина Сергія Притули було інше ставлення до ґаджетів. Школяр мав свожрідну залежність та не міг і дня прожити без свого телефону.

У Дмитра була залежність від ґаджетів, відверто кажучи. Я не міг забрати в нього силою телефон, адже поважаю його право власності. Він придбав його за власні гроші, які збирав десь рік. Проте, через ґаджет у нас часто були непорозуміння, – зізнався Сергій Притула.

Телеведучий запропонував сину експеримент: Дмитро мав віддати свій телефон і подивитись, чи щось зміниться. Так первісток Сергія Притули провів усе літо без смартфона та зрозумів, що нічого страшного в цьому нема. А от під час навчального року у Дмитра не вистачає часу на телефон і віртуальне спілкування.


Сергій Притула з сином на відпочинку / Фото Пресслужба Нового каналу