Сім'я музиканта Сергія та його натхненниці Сніжани є прикладом для наслідування для багатьох їхніх шанувальників. На своїй сторінці в інстаграмі співак часто ділиться спільними світлинами з прогулянок чи фотозйомок.

До теми Осінній couple look: Сергій та Сніжана Бабкіни зачарували спільним образом – фото

Нове фото подружжя було зроблене в засніженому парку. Сергій позував у чорному худі та робив селфі зі смартфона. Сніжана так само постала в чорному вбранні: спортивному костюмі, кросівках та стильному довгому пуховику без рукавів.

У підписі до фото музикант поділився з прихильниками емоціями від завершення 2020 року. Сергій Бабкін зазначив, що йому дуже подобається, як 2020-й закінчується. Йому до вподоби, що вони ведуть один інстаграм на двох зі Сніжаною.

Мені точно подобається, як закінчується цей рік! Мені подобається вранці дихати морозним повітрям! Мені подобається засніженість вулиць,
– написав Сергій Бабкін.

Співак зауважив, що також задоволений тим, що він зі сім'єю багато часу проводили вдома, адже так зі Сніжаною мав можливість не пропускати важливі моменти, пов'язані з дітьми. Сергій зізнався, що цей рік відкрив у ньому легкість, бо тепер він дивиться на різні ситуації під іншим кутом.

"Подобається усвідомлювати, що мені це подобається! І що такі моменти більше не повторяться! Будуть інші, не менш цінні, але інші! А ще я сьогодні виспався! І це мені теж дуже подобається!
Як говорить Сніжана в своїх марафонах: "Потрібно бути чудовим і все помічати", – підсумував Сергій Бабкін.