Автором фотографій стала Brianna Capozzi, яка спеціалізується на подібних фотоісторіях. Стилістка Emma Wyman одягнула Селену у найрізноманітніші речі у стилі 80-х, які підкреслювали її фігуру та пишні груди, що виглядали з-під глибоких декольте. Провокативні позування співачки, які рідко собі дозволяє артистка, додали перчинки фотографіям.

До теми: Гейлі Болдвін приміряла літні образи у фотосесії для Elle USA: сонячні фото


Селена Гомес для Dazed / Фото: Brianna Capozzi, Dazed

В інтерв’ю для видання Селена Гомес розповіла про постійну боротьбу з депресією і панічними атаками, які є побічними ефектами хвороби вовчак, однак вимагають окремого лікування. Втім зірка переконана, що це її лише загартовує і робить сильнішою.

"Є речі, які краще б зі мною не траплялися взагалі. Але без них я б не стала прикладом і підтримкою для тих людей, яким довелося пройти через те ж саме. Саме із цієї причини я і зважилася на написання пісні Lose You To Love Me – я сподівалася, що вона допоможе багатьом людям зцілитися і зрозуміти, що вони не самотні зі своїми проблемами. З випуском цієї пісні я також відпустила те, що так довго зберігала в своїй душі. Тому я вдячна долі за всі нехороші глави в моєму житті. Я стала набагато сильнішою і мужньою", – зазначила Селена.

Селена Гомес – Lose You To Love Me: дивіться відео онлайн

Що відомо про депресію Селени Гомес?Вперше про проблеми з психічним здоров'ям Селени Гомес ЗМІ почали говорити ще на початку 2018 року. Журналісти дізнались, що в лютому артистка пройшла двотижневий курс лікування від депресії. Фанати та іноземні видання пов'язували це з низкою проблем, які супроводжують артистку впродовж останніх 1,5 роки: розставання з її коханим виконавцем The Weeknd, відновлення та черговий розрив стосунків з Джастіном Бібером та хвороба під назвою "вовчок", через яку вона була змушена погодитись на трансплантацію нирки.