23 жовтня на СТБ стартував новий, довгоочікуваний проєкт "Холостячка". Ксенія Мішина дала відверте інтерв'ю виданню "Караван историй", в якому поділилася своїми думками щодо чоловічої та жіночої ініціативи в стосунках, грошей, інтимних стосунків на реаліті-шоу та іншими подробицями.

Читайте також Поцілунки та агресія: Ксенія Мішина розкрила деталі шоу "Холостячка"

Чоловіча та жіноча ініціатива на проєкті

Головна героїня зізналася, що чоловіки, які вирішили взяти участь в реаліті-шоу, дуже ініціативні і стараються проявити себе якомога краще. Ксенія поділилася, що ініціативу мають проявляти як чоловіки, так і вона сама.

Без цього складно буде знайти своє кохання, побудувати щирі, справжні стосунки. Саме тому з кожним чоловіком я говорю про необхідність бути максимально відкритими один з одним,
– зауважила Мішина.

Також акторка додала, що у неї був досвід, коли вона добивалася чоловіка і не бачить в цьому нічого поганого. Вона достатньо ініціативна людина і не належить до тих дівчат, які складають ручки і чекають прекрасного принца.

Про романтику на реаліті-шоу

Мішина розповіла, що на проєкті чоловіки стають сміливішими. Вони намагаються різними способами показати свою симпатію, говорять компліменти, дивують подарунками. І їй це дуже подобається. Ксенія зізналася, що весь проєкт наповнений романтикою і в кожному побаченні є щось, що приємно вражає.

Про участь заради піару

Ксенія поділилася, якщо чоловік йшов на "Холостячку" заради піару, то цілком можливо, що згодом у нього також з'являться почуття. Він може прийти за рейтингами, а знайти справжнє кохання. У житті так часто буває.

Про гроші

Ксенія зізналася, що для неї важливе матеріальне становище чоловіка, але вона не ставить його на перше місце. Насамперед, Мішина дивиться на перспективу в чоловікові, а не на кількість грошей у його гаманці. Вона чудово розуміє, що у житті бувають різні ситуації і вона саме не раз була у скрутному становищі, тому для неї важливі ініціатива та бажання підтримати свою сім'ю.

Поцілунки і секс на проєкті "Холостячка"

Ксенія Мішина зазначила, що для неї табу на шоу – це робити те, чого їй не хочеться. До інтимних стосунків дівчина ставиться серйозно. Саме тому вона вирішила довіряти своїм почуттям і бажанням.

Якщо я захочу поцілувати чоловіка, я це зроблю,
– зізналася Ксенія.

Мішина наголосила, що поцілунки на проєкті можуть бути, проте сексу з учасниками не буде.