Враженнями від 12 випуску легендарного проєкту "Танців з зірками" Санта Дімопулос поділилась на особистій сторінці в інстаграмі. Колишня солістка гурту "ВІА гра" часто розповідає про свої емоції після чергового ефіру.

Дивіться також Цей танець назавжди в історії: Мельник про виступ з Катериною Кухар на "Танцях з зірками"

Санта Дімопулос розповіла, що цього випуску вона відчувала себе кардинально по-новому. Зірка вважає, що це також відчувалось на паркеті через поєднання футуристики, образу dangerous woman та вальсу.

Мені подобається кожного разу знаходити нові сторони в звичних танцях. Так, вальс...але що буде, коли прибрати класичні уявлення про нього і зробити щось несподіване, при цьому залишивши канонічні па? Так і народився мій вчорашній образ,
– розповіла Санта Дімопулос.

Співачка зізналась, що результатом майже безсонних ночей з Павлом Вишняковим та її партнером – стала румба, в якій тріо розповідало про любов, яка, за словами Санти, є найважливішою. Зірка додала, що попереду її чекає важкий тиждень, особливо складний морально, бо попереду – півфінал. Тому Санта очікує на підтримку від шанувальників.

Адже якщо на ті хвилини, поки тривають наші танці, комусь стає приємніше, цікавіше і яскравіше жити – все не дарма. Це варто всіх годин, проведених в залі,
– завершила Санта Дімопулос.