Про це повідомляють на Deadline.

У новому комедійному фільмі 20-річний хлопець, який вирощує вдома коноплю, повинен відправитись на гірськолижний курорт напередодні Різдва. Він запізнюється на літак і вирішує залишитись вдома, щоб далі вживати канабіс. Дії у фільмі розгортатимуться як і в оригінальній стрічці, але замість справжніх злодіїв, які намагались проникнути в дім, хлопцеві це лише здаватиметься під дією психотропних речовин.

Читайте також: Зірка "Один вдома" Маколей Калкін розповів про своє ставлення до фільму

У виданні зазначають, що у фільмі, можливо, зіграє і сам Рейнольдс. Над фільмом "Стирчить вдома" також працюватимуть режисер Августін Фріззелл ("Ніколи не повертайтеся" 2018) і сценаристи Кевін Берроуз і Метт Майдер. Про акторський склад та прем’єру фільму наразі нічого не повідомляють.

Чим відомий фільм "Сам удома"?Знаменита різдвяна кінокартина Кріса Коламбуса з’явилась у світі кінематографу у 1990 році в Чикаго. Культовий фільм розповідає про хлопчика Кевіна МакКалістера, який перед Різдвом посварився з сім’єю та відправився спати на горище. Через терміновий від’їзд на канікули в Париж батьки забувають про Кевіна і вилітають літаком без нього. Кевін залишається один вдома на різдвяних канікулах, але не розгублюється та навіть рятує будинок від злодіїв.

Головну роль отримав Маколей Калкін, який став одним з найуспішніших дітей-акторів в історії Голлівуду завдяки цій стрічці. Він також зіграв сиквелі фільму під назвою "Сам удома 2: Загублений у Нью-Йорку".