На своїй інстаграм-сторінці 54-річна актриса розмістила відеоролик, де змонтувала декілька кадрів з моментів, де їй з носа беруть мазок на визначення ПЛР-тесту. На ролику можна побачити усі емоції актриси, які свідчать, як їй некомфортно. На тлі відеоролику звучить ритмічна мелодія, яка лише підсилила кумедність ситуацій.

До слова Том Генкс, Ольга Куриленко та Лучіан Грейндж: які знаменитості захворіли на коронавірус

"Я задовбалася. Сита по горло", – лаконічно написала зірка.

На веселе відео відреагувала позитивними смайлами Пенелопа Крус та інші зірки, а також прихильники, які розділили з нею усю прикрість ситуації.

На щастя, актриса цьогоріч не хворіла на COVID-19, принаймі, вона про це офіційно нічого не заявляла. Втім, активна робота змушує її регулярно перевірятись, щоб не нести небезпеку іншим людям і самій не заразитись інфекцією.

Варто додати, що британський актор Г'ю Грант у новому інтерв'ю зізнався, що разом з дружиною перехворів коронавірусом, коли про нього майже нічого не було відомо. Сталось це у лютому 2020 року і тоді вірус науковці почали лише вивчати. Чоловік зізнався, що панікував із сукупності симптомів, які його переслідували: надмірна пітливість, втрата запаху і важкість в грудях.