Ще у травні Руперт Грінт вперше став татом. Обраниця зірки Джорджія Грум народила йому донечку, яку відомі батьки назвали Венсдей Джі Грінт. Актор уникав публічності та камер, однак все ж вирішив розділити з шанувальниками захват від нового статусу й зробив це досить оригінально. Аби показати свою крихітку світові, він зареєструвався в інстаграмі та, несподівано для себе, встановив новий рекорд. Про це інформує BBC.

Читайте також Зірка "Гаррі Поттера" Руперт Грінт вперше показав донечку: миловидне фото

Як Руперт Грінт потрапив у Книгу рекордів Гіннеса

Руперт Грінт потрапив у Книгу рекордів Гіннеса, найшвидше у світі досягнувши позначки в мільйон підписників – всього за чотири години та одну хвилину. Так, зірка на 43 хвилини обійшов одного з найзнаменитіших ведучих-натуралістів 94-річного Девіда Аттенборо, який приєднався до інстаграму у вересні цього року.

Шалено швидко здобути мільйонну аудиторію зірці "Гаррі Поттера" допомогло фото з маленькою донькою на руках. Знаменитий батько не став демонструвати обличчя дівчинки привселюдно, однак цей милий кадр не оминули увагою ані користувачі, ані преса.

"Привіт, інстаграме! Я запізнився лише на 10 років, але ось я тут. Я тут, щоб представити вам Венсдей Джі Грінт", – з гумором написав Руперт Грінт у першому інстаграм-дописі. Зараз його аудиторія становить 3,3 мільйона фанів.

Яких зірок Руперт Грінт обійшов в інстаграмі

Зірці "Гаррі Поттера", який у восьми сезонах зіграв Рона Візлі, випередив не лише Девіда Аттенборо, а й попередніх зіркових рекордсменів – Дженніфер Еністон, принца Гаррі та Меган Маркл, Девіда Бекхема та навіть Папу Франциска. Пропонуємо ознайомитися з рейтингом найшвидших інстаграм-мільйонників.

  1. Руперт Грінт – 4 години 1 хвилина (листопад 2020 року)
  2. Сер Девід Аттенборо – 4 години 44 хвилини (вересень 2020 року)
  3. Дженніфер Еністон – 5 годин 16 хвилин (жовтень 2019 року)
  4. Принц Гаррі і Меган Маркл – 5 годин 45 хвилин (квітень 2019 року)
  5. Кан Даніель, зірка K-Pop – 11 годин 36 хвилин (січень 2019 року)
  6. Папа Франциск – 12 годин (березень 2016 року)
  7. Девід Бекхем – 24 години (травень 2015 року)