Будь-яка рослина вимагає хорошого догляду, щоб рости та цвісти. Якщо їх не дати цього, вона почне сохнути і зів'янути. Щоб цього не сталося, пропонуємо один дієвий засіб. 24 Канал підкаже , як використовувати аспірин для поливу квітів |

Це цікаво Жовтіє цибуля на городі: чому таке відбувається і що з цим робити

Користування аспірину для квітів

Аспірин можна використовувати, щоб покращити зростання квітів та поява нових бутонів. Також таблетка відмінно дозволяє боротися зі шкідниками та хворобами.

Коли для рослини визначено несприятливі умови, у неї виділяється саліцилова кислота. Вона формує імунітет для протидії негативним факторам. Власне, аспірин допоможе укріпити природний бар'єр рослини.

Як поливати квіти аспірином

  • Щоб підгодувати квіти аспірином, потрібно взяти 3 таблетки 3 літри води кімнатної температури. Важливо, щоб речовина повністю розчинилася, і тоді можна використовувати 1 раз на 2 місяці.
  • Аспірин можна використовувати і для кімнатних квітів . Таблетку слід подрібнити на порошок і залити окропом. Такий спосіб можна використовувати 2-3 рази на тиждень, спираючись на стан рослини.
  • Для тих, хто не хоче морочитися, можна завантажити цілу пігулку в банку з водою і чекати на її розчинення.


Аспирин / Фото Naked Science

Підгодовувати аспірином можна і зрізані квіти : достатньо потерти половину таблетки та покласти у вазу. Так, вони не швидко в'януть.

Дозволяється розпилювати розчин аспірину на стебла та листя рослин . Для цього беремо пігулку на 4 літри води. Це зміцнить імунну систему рослин та захистить від хвороб.