Як пройшла церемонія вручення Еммі 2020

За даними 24 каналу, вручення нагород Еммі-2020 відбулось в онлайн-режимі. Таке рішення організатори події змушені були прийняти через пандемію коронавірусу в світі. Проте це аж ніяк не повпливало на настрої запрошених гостей, а церемонія стала і справді одним з найяскравіших карантинних вечорів у Голлівуді.

Важливо Еммі 2020: хто став переможцем престижної премії – список

Для зйомок залучили понад 140 камер. Всі номінанти Еммі заздалегідь готувались до виходу в прямий ефір, а у помешканнях акторів встановили обладнання для зйомок. Тому складалось враження, що ведучий Джиммі Кіммел просто навідується в гості до зірок.

Хто став лауреатом премії, традиційно трималось у секреті. А от вручення престижних статуеток відбувалось у спецкостюмах: до акторів і режисерів приходили працівники Еммі, які передавали нагороди.

Не менш цікаво було й на знімальному майданчику Еммі. Спеціально до цього вечора організатори замовили санітайзери у вигляді статуеток.

Еммі-2020: найрозкішніші вбрання актрис

І хоч у 2020 році дрес-код для зірок скасували, жоден представник Голлівуду не з'явився у прямому ефірі у звичайному буденному вбранні. Особливу увагу до вибору суконь приділили знамениті актриси, які обрали для трансляції Еммі неймовірні вечірні образи, доповнивши їх зачісками та макіяжем. Як це було – дивіться у фотодобірці.

Дженніфер Еністон

Актриса показала підготовку до церемонії Еммі та появу на знімальному майданчику вручення премії.

Різ Візерспун

Зендея

Керрі Вашингтон

Синтія Еріво

Актори серіалу "Шіттс Крік"

Октавія Спенсер

Падма Лакшмі

Шира Хаас

Ісса Рей

Леверн Кокс