Знаменитий артист Баста дав інтерв'ю для програми Ксенії Собчак, яке вийшло на ютуб-каналі шоувумен. Під час розмови репер порушив непросту тему, висловившись щодо заборони на в'їзд до України.

Читайте також Російському реперові Басті дозволили в'їзд в Україну

2017 року його внесли до списку осіб, які загрожують національній безпеці. Причиною стало те, що музикант незаконно приїздив до окупованого Російською Федерацією Криму. Заборону зняли 16 вересня 2020 року через закінчення терміну обмежувальних заходів. Однак сам співак досі не розуміє, чому це сталось, адже вважає себе українцем.

Я українець. Моя бабуся з Києва, мій дідусь з Кривого Рогу, моя мама українка. І я дбайливо ставлюся до України і до Росії. Я вважаю, що необдумані висловлювання, модні або немодні, підкидають дров у цю піч,
– розповів Баста.


Баста / Фото Instagram / @bastaakanoggano

Під "модними або немодними" висловлюваннями репер має на увазі чітку громадянську позицію щодо того, кому належить окупований Росією Крим. Робити будь-яку заяву про приналежність півоствора Росії чи Україні він вкотре відмовився, аргументуючи це тим, що подібні твердження лише розпалюють ворожнечу.

"Висловлювання на цю тему розпалюють те, що мені зовсім не подобається між Україною і Росією", – наголосив Баста. Війну на Донбасі артист вважає "величезною трагедією для людей з обох сторін".

Водночас Ксенія Собчак зауважила, що загрожувати нацбезпеці України можуть лише ті публічні люди, які підтримують анексію Криму, відвідують півострів без відома української влади та транслюють російську ідеологію.