Про народження доньки модель розповіла у своєму інстаграмі.

Читайте також Віра Кекелія знялася у неймовірній фотосесії з чоловіком та сином: чуттєві кадри

Модель опублікувала ніжне фото з донечкою. На кадрі щаслива матуся годує немовлятко молоком. Ромі Стрейд позувала лежачи на ліжку в халаті. Малятко позувало на камеру в бежевому вбранні.

"Я почуваю себе так благословенно, що нарешті тримаю тебе в руках. Ми так любимо тебе!", – написала Ромі Стрейд.

Що відомо про вагітність Ромі Стрейд

Про вагітність Ромі Стрейд оголосила прихильникам ще наприкінці травня. Модель тривалий період боролася з безпліддям. Два роки тому лікарі діагностували у неї синдром полікістозних яєчників, який може бути причиною безпліддя.

Стрейд скаржилася на відсутність менструацій впродовж семи років та болі в животі. Під час обстеження медики виявили на яєчниках моделі багато кіст і тоді попередили, що навряд чи вона колись стане мамою.

Однак модель дуже хотіла стати мамою, пройшла курс лікування та зробила все для того, аби у них з чоловіком народилася дитина.

Батьком дитини став Лауренс ван Леейвен, з яким Ромі Стрейд одружилася у 2018 році. Пара зустрічалася 8 років ще зі школи, тому дуже мріяла про народження первістка.

Про народження донечки подружжя оголосило прихильникам досить оригінальним способом. Разом із чоловіком Лауренсом ван Леейвеном вони влаштувала невеличке шоу на природі, під час якого випустили рожеву пару зі спеціального пристрою. Таким чином закохані повідомили, що зовсім скоро стануть батьками дівчинки.

На останніх місяцях вагітності зірка вирішила закарбувати свій особливий стан, тож знялася з чоловіком у відвертій фотосесії. Повністю оголена Ромі позувала відомому фотографу Філіппу Вогелензангу разом із своїм коханим Лауренсом ван Леейвеном.