Знаменита родина неабияк активно проводить вільний час удвох. Нещодавно подружжя здійснило мандрівку Трухановим островом, назбирали в лісі грибів, а також навідалися до затопленої церкви у Ржищів, пише 24 канал.

Читайте також У футболці за 11 тисяч гривень: Катя Осадча вразила брендовим образом – фото

Нові кадри з романтичної прогулянки у Львові з’явилися на інстаграм-сторінках знаменитостей. Поділившись яскравими кадрами, Осадча також згадала про першу мандрівку до Львова, яку згадує з усмішкою.

Перша наша романтична мандрівка з Юрієм була саме до Львова. Великодня мандрівка з кошиками в багажнику. Саме тоді я дізналась, що таке поливаний понеділок, коли мене у квітні місяці з ніг до голови облили холодною водою,
– згадала Катя Осадча.

Образ Каті Осадчої та Юрія Горбунова

Для прогулянки зірка обрала бездоганне червоно-чорне пальто в клітинку. Образ доповнювали сині штани. Під низ Катя одягнула чорну водолазку, а осінній look довершила яскравим червоним беретом. Волосся знаменитість розпустила та зробила легкий макіяж з акцентом на очах.

Юрій Горбунов був одягнений у синю куртку, чорні штани, білу сорочку та чорний светр, який доповнював образ.

"Скучили за тобою, Львів", – лаконічно написав телеведучий.

На кадрах помітно, що сім’я щаслива від проведеного разом часу. Закохані знаменитості позували на площі Ринок, неподалік ресторану "Атлас", а також навідалися у "Львівську свічкову мануфактуру".


Катя Осадча приїхала з Юрієм Горбуновим до Львова / Фото з Instagram


Катя Осадча демонструє стильний образ / Фото з Instagram


Катя Осадча та Юрій Горбунов гуляють Львовом / Фото з Instagram


Катя Осадча у стильному образі / Фото з Instagram