Британській співачці Ріті Орі 28 листопада виповнилось 30 років. З нагоди цього вона вирішила гучно відсвяткувати день народження та влаштувати вечірку, незважаючи на локдаун, що впровадили у Великій Британії. Про це повідомило видання The Sun.

Читайте також Ріанна зустрічається з репером A$AP Rocky, – ЗМІ

Видання оприлюднило й світлини з вечірки. Як виявилось, Ріта Ора запросила на день народження моделей Кару й Поппі Делевінь та інших друзів. Святкування відбулося в ресторані Casa Cruz в лондонському районі Ноттінг-Гілл.

Згідно з правилами локдауну у Великій Британії, всі паби та ресторани повинні бути зачиненими для відвідувачів, але можуть обслуговувати їх лише на виніс. Також не можна зустрічатися з членами не своєї сім'ї. Тому Ріта Ора порушила правила карантину. Локдаун повинен завершитись 2 грудня.

Втім, артистка вибачилась за такий вчинок, опублікувавши Instagram-Stories. Вона зазначила, що провела невеличку зустріч з друзями, щоб відсвяткувати її 30-річчя. Співачка написала, що усвідомлює велику помилку та безвідповідальність вчинку.

Це було спонтанне рішення, засноване на помилковій думці, що ми виходимо з ізоляції, і все буде в порядку,
– написала Ріта Ора.

Ця історія викликала чималий резонанс у британському суспільстві. Представник прем'єр-міністра Джеймі Девіс виступив із заявою: "...важливо, щоб всі у суспільстві подавали приклад відповідальної поведінки. Це стосується як звичайних людей, так і знаменитостей".

Співачка самостійно захотіла сплатити штраф у розмірі 13,5 тисяч доларів (близько 386 тисяч гривень). Хоча за правилами, його має заплатити власник закладу, який дозволив організацію свята чи вечірки.

Для перегляду фото гортайте праворуч: