Як передбачлива бізнесменка Ріанна вирішила презентувати новинки свого бренду задовго до свята, щоб всі красуні могли не тільки пригледіти вбрання для себе, але й ретельно підготуватись до 14 лютого. Окрім цього, у рішенні дизайнерки експерти помітили маркетинговий хід, адже вона – одна з перших, хто показав вироби до Дня святого Валентина.

Дивіться також: Світлана Лобода повністю оголилась для провокативного відео

Наразі мережу підкорила еротична реклама бренду Ріанни Savage X Fenty. До створення сексуальних фото вона запросила знаменитих моделей Джоан Смоллс, Палому Елсессер, Адесуву Айгеві і Фіффані Лу, які приміряли гарячі червоні комплекти з мережива та атласу. Не встояла і сама Ріанна перед зйомкою: вона, як і манекенниці, взяла участь у рекламній кампанії, поставши в авторській спідній білизні.


Нова рекламна кампанія Savage X Fenty / Пресслужба

Відомо, що для створення нової колекції до Дня закоханих артистка залучила дизайнера Адама Сельмана. Спільно з ним Ріанна розробила 19 комплектів, які наважаться приміряти тільки впевнені у собі жінки. Мереживо, бантики та навіть нетипові для білизни застібки – дизайнери втілили найвідвертіші задуми.

"Я не могла уявити собі нікого іншого, крім Адама, для першого дизайнерського співробітництва Savage X Fenty. Адам символізує головні сторони бренду: веселощі, грайливість і сексуальність", – поділилась враженнями від співпраці Ріанна.

Дивіться бекстейдж рекламної зйомки Ріанни: відео 18+