Представниця Голлівуду дала відверте інтерв'ю журналу Total Film. Саме там Кейт Шортленд зізналась, що Наташа Романова – унікальна героїня кіновсесвіту Marvel. Вона єдина жінка, яка не має суперздібностей, однак відіграє у фільмах "Месники" важливу роль. Цю особливість "Чорної вдови" яскраво підкреслили автори стрічки.

Дивіться також У мережу злили ексклюзивні кадри з фільму "Чорна вдова": фото

"Це єдиний персонаж без надздібностей. В цьому ми і бачимо її силу, тому що їй завжди треба викладатися на повну, щоб вибратися з безвихідних ситуацій. І ми дійсно ставимо її в різні складні ситуації. Наташа схожа на Кларису у виконанні Джоді Фостер з "Мовчання ягнят": коли вона тримає пістолет, він трясеться, але всередині вона жорстка і витривала. Я хотіла передати ці якості персонажу. Коли ви дивитеся на неї в різних ситуаціях, ви не просто хочете побачити, що вона з них вибереться, ви хочете побачити її твердість і рішучість. І ми це зробили", – розповіла Кейт Шортленд.

Окрім цього, новий фільм прокоментувала виконавиця однієї з головних ролей – актриса Флоренс П'ю. Вона у "Чорній вдові" зіграла напарницю Наташі Романової та безжальну вбивцю Олену Бєлову.

"Цей фільм про жорстоке поводження з жінками. Йдеться про дівчат, яких крадуть з усього світу та тримають у полоні. Це так боляче, і це так важливо... Ви побачите, як ці жінки прагнуть волі і стануть сильними. І хоч вони і вбивці, все ж хочуть відкрити правду про те, як з них знущались. Це неймовірно потужний фільм", – додала Флоренс П'ю.

"Чорна вдова": сюжет і трейлер фільму

У центрі сюжету – події, які розгортаються одразу після "Першого месника: Протистояння". Тоді Наташа Романова переживає нелегкий етап: жінка не може позбутись спогадів минулого. Головна героїня вирішує знищити систему, яка зробила її вбивцею, та врятувати інших дівчаток, які, як і вона колись, потрапили у полон.

Щоб протистояти могутнім противникам, "Чорна вдова" не тільки озброюється, але й заручається підтримкою "сестри" Олени Бєлової. Разом вони вирушають до "Червоної кімнати", де проходили жорстокі тренування. І там дівчата стикнуться з таємничим лиходієм Taskmaster, який може імітувати стилі боротьби своїх опонентів і який пов’язаний з минулим головних героїв.

Дивіться трейлер до фільму "Чорна вдова": відео