Одним з перших відгукнувся саме чоловік, ім’я якого досі невідоме, який в ефірі радіо "Бі-бі-сі" заявив про його знайомство у 16 років з кіноактором Кевіном. Вони кілька місяців вели переписку, після чого актор запропонував йому провести вихідні у нього вдома в Нью-Йорку, де познайомив з декількома відомими акторами.

Читайте також: Брат Кевіна Спейсі шокував жахливими історіями про батька-нациста та його педофілію

Ближче до вечора Спейсі запропонував йому спати разом, але хлопець відмовився і ліг на дивані. Вранці, за його словами, він прокинувся від того, що Спейсі в нижній білизні сидів на дивані, і хапав його.

Інший чоловік – бармен з Великобританії Деніел Біл – повідомив у The Sun, що у 2010 році, коли йому було 19 років, Спейсі підійшов до нього на вулиці, коли він вийшов з бару покурити. Біл стверджує, що артист показав йому пеніс, а після віддав йому свої дорогий швейцарський годинник. Актор ще поцікавився у хлопця: "Великий, чи не так?".

Я думав, він жартує, але він дійсно зняв свій годинник і віддав мені. Зараз я розумію, що це було для того, щоб я мовчав,
– підкреслив британець.


Бармен Деніел Біл

Вже за декілька тижнів бармену зателефонував чоловік, який представився Кевіном Спейсі.

"Він сказав: "Що ти збираєшся робити? Я буду в Лондоні декілька днів, не хочеш зайнятися чим-небудь?", – розповів Біл і додав, що одразу припинив розмову.

Читайте також: Новий сезон "Карткового будинку" стане останнім після скандалу з Кевіном Спейсі

Окрім того інсайдер у The Sun повідомив, що п'яний Спейсі якось домагався до молодого журналіста на вечірці 2013-го року.

Також режисер-документаліст Тоні Монтана у The Daily Mail заявив, що зустрів п'яного Спейсі в лос-анджелеському барі в 2003 році і артист почав приставати до нього.


Тоні Монтана

Кевін підійшов до мене і обхопив мене рукою. Він просив мене піти з бару разом з ним, а потім схопив мій член,
– розповів кінематографіст.

За словами Монтани, він відійшов від Спейсі, проте актор пішов за ним в туалет.

"Я відштовхнув його. Один з його друзів стояв в черзі, і я сказав йому, що "вашому хлопчику пора додому". Потім вони всі пішли", – додав він. Режисер підсумував, що через події він шість місяців страждав від посттравматичного стресового розладу і йому довелося відвідувати психологів.

Останній чоловік, який поки що наважився розповісти про сексуальні домагання Кевіна Спейсі, – це мексиканський актор Роберто Кавазос. Він опублікував пост в фейсбуці, в якому звинувачує Спейсі в домаганнях. За його словами, Спейсі регулярно приставав до молодих акторів, працюючи художнім керівником в театрі "Олд Вік" (2004-2015 рр).


Роберто Кавазос

Він стверджував, що актори розповідали йому про те, що Спейсі запрошував їх до себе обговорити кар'єру, але коли вони приходили, для них вже був накритий столик з шампанським.

Нагадаємо, американський актор Ентоні Рапп звинуватив Спейсі у сексуальних домаганнях на вечірці у 1986 році, коли Раппу було лише 14 років. У відповідаь на це Спейсі попросив вибачення, але заявив, що він не пам’ятає такого інциденту. Окрім того, актор зазначив, що він за своє життя спробував секс і з жінками, і з чоловіками. І вирішив стати геєм. Така заява розлютила чимало активістів у США, адже, на їх думку, таким чином Спейсі намагається відволікти увагу від сексуального домагання.

Міжнародна телевізійна академія також відмовилася вручати актору Кевіну Спейсі престижну премію "Еммі" за заслуги в телеіндустрії, церемонія нагородження якої призначена на 20 листопада.