Так, на своїй сторінці в Twitter 58-річний актор заявив, що мав стосунки і з чоловіками і з жінками. І, нарешті, вирішив вибрати шлях "чоловіка-гея".

Читайте також: Британського співака підловили на поцілунках з юним актором: фото

У житті у мене були стосунки з чоловіками і жінками. Я любив, і у мене були романтичні зустрічі з чоловіками протягом всього мого життя, і зараз я вибираю шлях чоловіка-гея. Хочу впоратися з цим чесно і відкрито – це допоможе мені переосмислити моє життя,
– вразив заявою двічі оскароносний актор Спейсі.

Таке рішення Кевін прийняв після розповідей іншого актора Ентоні Реппа, відомого за серіалом "Star Trek", який наголошував про домагання з боку Кевіна Спейсі. За словами Реппа, на початку 1980-х зірка "Карткового будинку" влаштував гучну вечірку у себе в квартирі на Манхеттені, серед гостей якої виявився Ентоні.


Ентоні Репп

Хлопець в той вечір дуже втомився і пішов в одну з кімнат, щоб відпочити. Але в один момент до нього увірвався п'яний Спейсі, який підійшов і ліг на нього зверху.

"Він намагався спокусити мене. Я не знаю, правильно витлумачив його мову, але він намагався вступити зі мною в сексуальний контакт. Я зміг відскочити від нього і закритися в ванній", – розповів Репп.

Разом зі своєю заявою про сексуальну орієнтацію, Кевін додав, що йому дуже шкода за цю ситуацію і він вибачився перед Ентоні за почуття, які його "переслідували" всі ці 30 років.

"Я не пам'ятаю епізоду, про який розповів Репп, оскільки це було більше 30 років тому. Але якщо це дійсно так, я щиро прошу вибачення за мою неприйнятну п'яну поведінку. Мені шкода, що ці почуття, які він описав, переслідували його все ці роки", – додав Кевін Спейсі.