Про це він зізнався у виданні The Daily Mail.

Історію про їхнє дитинство Рендалл вирішив відкрити в знак захисту Кевіна Спейсі, якого також позбавили премії "Еммі" через секс-скандал навколо нього. Він пояснив, що таким чином, можливо, хоче виправдати дії Кевіна та щоб суспільство зрозуміло, що артисту та всій його сім’ї довелось пережити.

Читайте також: Новий сезон "Карткового будинку" стане останнім після скандалу з Кевіном Спейсі

За словами Фаулера, їхній з Кевіном батько Томас Фаулер був педофілом і з 12-річного віку Рендалла він регулярно його гвалтував. Це тривало наступних чотири роки.


Кевін Спейсі і Рендалл Фаулер

Обстановка в будинку була вкрай огидною. Батько приєднався до американської нацистської партії і навіть відростив вуса як у Гітлера.Вперше він покликав мене до спальні – нібито, щоб розповісти про пташок і бджілок. А потім почав домагатися. Я закричав, почав кликати на допомогу маму. Вона постукала в двері, але батько наказав їй забиратися, а мені – не кричати. Батько замкнув двері, і мати пішла. Я ще ніколи не почувався таким самотнім і покинутим. Батько почав займатися зі мною сексом. Так закінчилося моє дитинство,
– зізнався Фаулер.


Батько Кевіна та Рендалла

У Кевіна та Рендалла ще є сестра Джулія. Як зазначив Рендалл, батько гвалтував лише його, а молодших дітей жорстоко бив. Однак їхня мати Кетлін знала про все, що відбувалося, але завжди мовчала.


Брати з сестрою Джулією та їхньою матір'ю

"Я постійно погрожував батькові, що якщо він хоч пальцем доторкнеться до Кевіна, я розповім усім про те, що він робить зі мною. Я хотів захистити молодшого брата", – додав брат Кевіна.

Сестра Джулія втекла з дому, щойно їй виповнилося 18 років. Кевін замкнувся і жив у власному світі.

У Кевіна майже не було друзів, але ми були дуже близькі. Йому доводилося виживати, він став дуже хитрим і розумним. Мені здається, він вирішив стати актором, щоб позбутися від того емоційного болю, яку пережив в дитинстві. При таких батьках у нас абсолютно не було шансів вирости нормальними. У мене було чотири шлюби і безліч зв'язків – але я так і не зміг стати щасливим,
– розпачливо додав Рендалл.


Кевін Спейсі та Рендалл Фаулер

Він додав, що усвідомлено не став заводити дітей, щоб їм не передалися погані гени його батька.

Нагадаємо, американський актор Ентоні Рапп звинуватив Спейсі у сексуальних домаганнях на вечірці у 1986 році, коли Раппу було лише 14 років. У відповідаь на це Спейсі попросив вибачення, але заявив, що він не пам’ятає такого інциденту. Окрім того, актор зазначив, що він за своє життя спробував секс і з жінками, і з чоловіками. І вирішив стати геєм.

Така заява розлютила чимало активістів у США, адже, на їх думку, таким чином Спейсі намагається відволікти увагу від сексуального домагання.

Все це відбувається на фоні скандалу з Гарві Вайнштейном, якого десятки жінок звинуватили у сексуальних домаганнях. Продюсер співпрацював з Netflix, однак компанія до останнього відмовлялася коментувати цю ситуацію.