Святкові прийоми з нагоди одруження Пріянки Чопри та Ніка Джонаса не закінчуються. Нещодавно зіркове подружжя організувало весільну вечірку для друзів, яка пройшла в Мумбаї. На прийом були запрошені близькі друзі, ЗМІ та члени сім'ї. Наступного дня, подружжя організували свято для колег із Боллівуду. Шанувальники сподівалися, що на цьому святкування закінчаться, однак це було б занадто просто.

Читайте також: Вишуканість і розкіш: як виглядали весільні запрошення Пріянки Чопри

Черговий прийом з нагоди одруження Пріянка і Нік влаштували 26 грудня. Світлини розкішного вбрання опублікувала на своїй сторінці в Instagram стиліст Мімі Каттрелл. На фото переможниця "Міс Світу 2000" постала у елегантній яскравій сукні від Dior. Червоне плаття на тонких бретелях і з глибоким декольте лише підкреслило пишні форми Пріянки. Низ вбрання був повністю з фатину, що дозволило дружині Ніка Джонаса почувати себе справжньою принцесою і весело витанцьовувати.


Черговий весільний образ Пріянки Чопри / Instagram / @mimi

Її шию прикрашало масивне діамантове кольє, а кисті рук були розфарбовані хною. Волосся модель зібрала у гладку дульку, а на її голові виблискувала традиційна індійська прикраса.


Пріянка Чопра в сукні від Dior / Instagram / @mimi