На початку грудня завидна індійська наречена Пріянка Чопра заприсяглася у вірності та коханні американському співаку Ніку Джонасу. Їхнє весілля тривало 4 дні поспіль, згідно з індійськими традиціями. Однак святкові прийоми пара організовувала ще три тижні після урочистостей.

Читайте також: Журнал GQ обрав найстильнішого чоловіка 2018 року

Для кожної вечірки "Міс Світу 2000" обирала нове розкішне вбрання і запрошували різних гостей. Окремі прийоми були для колег з Голлівуду, Боллівуду, родини та близьких друзів. Однак один із найважливіших атрибутів весільної церемонії Пріянка Чопра показала після проведення всіх святкувань. Фотографії весільних запрошень та особливих подарунків, які надсилали разом з листівками, Пріянка Чопра опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Для нас була важлива кожна деталь – саме вони створюють загальну картину,
– написала під світлиною із запрошеннями дружина Ніка Джонаса.


Оригінальне запрошення на весілля Пріянки Чопри та Ніка Джонаса / Instagram / @forestessentials

Пара дарувала своїм гостям набори аюрведичної косметики (індійська лінійка б'юті-засобів). Їх було всього два. Жіночий набір був створений у червоному кольорі. У коробці були пелюстки пахучих троянд, що позначали символ любові, і засоби для тіла з ароматом цих же квітів.


Запрошення на весілля від Пріянки Чопри і Ніка Джонаса / Instagram / @forestessentials


Жіночий подарунковий набір, який був у комплекті з весільними запрошеннями / Instagram / @forestessentials

У чоловічій коробці теж були косметичні подарунки, серед яких засоби для гоління з ароматом санталового дерева і апельсинової цедри. Також в кожному з наборів лежали листівки, у яких було чітко розписано про весільну програму.


Запрошення Пріянки Чопри та Ніка Джонаса / Instagram / @forestessentials


Чоловічий подарунковий набір, який був у комплекті з весільними запрошеннями / Instagram / @forestessentials


Листівка від Пріянки Чопри та Ніка Джонаса / Instagram / @forestessentials