Офіційне святкування весілля Пріянки Чопри і Ніка Джонаса, про яке був повідомлений увесь світ та іноземні ЗМІ, пройшло з 1 по 3 грудня. Однак пара вирішила на цьому не закінчувати. Після того, як подружжя відправилось у маленьку подорож, відвідало Нью-Йорк, гуляло на весіллі ще однієї індійської завидної нареченої, вони вирішили провести ще один прийом для друзів, ЗМІ та близьких членів сім’ї.

Читайте також: Бейонсе, Опра Уінфрі, Серена Вільямс та інші зірки увійшли в рейтинг найвпливовіших жінок світу

Знімки з чергового урочистого святкування, яке пройшло 19 грудня у Мумбаї, Пріянка Чопра опублікувала на своїй сторінці в Instagram. "Свято не закінчується", – прокоментувала світлину модель.

На урочистому вечорі з нагоди одруження з Ніком Джонасом, Пріянка постала у розкішній синій сукні. Ліве плече було вкрите традиційною індійською накидкою, яку вона зняла у розпалі вечора. Відверте декольте і відсутність бретелей зробило її образ більш європейським.

Шию та груди Пріянки прикрашало масивне декольте з діамантів. Варто додати, що на цьому святкування теж не завершуються. У четвер, 20 грудня, планується вечірка для друзів і колег із Боллівуда.


Пріянка Чопра і Нік Джонас / Instagram / @nickjonasrealteam


Черговий прийом після весілля Пріянки Чопри і Ніка Джонаса / Instagram / @nickjonasrealteam