В бік Олі Полякової неодноразово звучали негативні коментарі та звинувачення. Підписники не оминули увагою і незодавню публікацію знаменитості у соціальних мережах. На особистій сторінці у фейсбуці зірка відповіла хейтерам.

Читайте також Скандал у прямому ефірі: Оля Полякова поговорила з Віктором Ляшком

Допис Олі Полякової

Причиною скандалу стала фотографія, де Полякова зухвало позує, сидячи на кріслі в гримерці, у білому спортивному костюмі та з насиченим макіяжем на обличчі. Оля жартівливо підписала фото: "Зухвала дівчинка кайфує".

У коментарях під дописом активно висловлюють свої думки хейтери знаменитості:

  • Мати двох дітей. Що є нормальним для 15-річної дівчинки, вульгарно для дорослої тьоті.
  • Жах! І доньку так виховує!
  • Мати двох дорослих дітей, гарний приклад. Потім дивуються де вони всього цього набралися. Яка гидота ця Полякова.


Коментарі під дописом Олі Полякової / скріншот / Facebook / @Оля Полякова


Коментарі під дописом Олі Полякової / скріншот / Facebook / @Оля Полякова

Відповідь Полякової

Артистка відреагувала на такі коментарі і закликала жінок "не топити одна одну". Зірка додала, що у сучасному суспільстві саме жінки популяризують сексизм та ейджизм.

"В одному інтерв'ю трансгендерна жінка сказала, що ЛГБТ-спільнота – найбільш розлючена і гомофобна у світі. Її представники ненавидять один одного. Скажу вам, що жінки в нашій країні так само ненавидять одна одну. Під моїм останнім дописом у фейсбуці багато заздрості та злості. У нас жінки "їдять" жінок. Вони розвивають та популяризують сексизм, ейджизм, ненавидять чужу молодість та красу. Так не можна! Жінки мають підтримувати. Припиніть топити одна одну!", – звернулася співачка.