Оля Полякова та Віктор Ляшко влаштували перепалку у прямому ефірі телеканалу "Україна 24". Причиною конфлікту став карантин в Україні, який не дозволяє артистам працювати.

Читайте також Перепалка Полякової зі Степановим у прямому ефірі: що артистка вимагала від міністра

Наразі в Україні діють карантинні обмеження, які забороняють проведення концертів та інших масових заходів. Оля Полякова активно бореться за право виступати, адже цим вона заробляє на життя, а також має велику команду працівників, яким також потрібно виплачувати заробітну плату.

У прямому ефірі співачка наголосила, що питання про введення повного локдауна вимагає серйозного діалогу з різними сферами, бо людям треба виживати.

"Те, як ви там негласно приймаєте рішення і вважаєте це досягненнями – це смішно. Що ви можете запропонувати нам – артистам, музикантам, авторам? Щоб ми знову запаслися терпінням і закрили очі на бездумну політику щодо себе? Скажіть: "Давайте зустрінемося, обговоримо все ініціативною групою". Ми вже зустрічалися у вересні, а результату досі немає. Тільки хейт, звинувачення, скандали тощо. Якщо локдаун – то давайте компенсації, або хоча б розуміння, як ми вийдемо з кризи і компенсуємо втрати", – заявила Полякова.

Реакція Віктора Ляшка

Головний санітарний лікар розповів, що перед концертом Олі Полякової в Харкові, навколо якого також виник скандал, він зустрічався з артисткою. Тоді вони домовилися, що зал буде заповнений на 50%, глядачі будуть в масках і дотримуватимуться соціальної дистанції. Проте цього не було.

Ми пішли вам назустріч. Прийняли рішення, що зал буде заповнений наполовину, а ви особисто зі сцени проситимете шанувальників одягати маски і дотримуватися безпечної дистанції. Через два тижні відбувся концерт у Харкові де почалася ця ситуація…
– сказав Ляшко.

Оля зазначила, що вона не контролювала ситуацію на концерті. Таку поведінку головного санлікаря зірка назвала "висмикуванням і маніпуляцією", а також додала, що виступ у Харкові не вона організовувала.

Полякова ще поцікавилася у Віктора, де ділися ті гроші, які виділили з бюджету для артистів. Для отримання компенсації знаменитостям влаштували конкурс. Співачка наголосила, що в жодній країні компенсація творчим людям не виплачується на конкурсній основі.

Тобто мені треба віднести хабар, щоб отримати компенсацію? Я подавалася на компенсацію, бо весь цей час виплачувала зарплату співробітникам. Мої документи навіть не прийняли. Знаєте чому? Виявилося, що для того, аби податися на компенсацію, я повинна бути банкрутом. Ви мене штовхаєте на те, щоб я "збанкрутувала", збрехала вам,
– емоційно висловилася Полякова.

Ляшко відповів, що з питанням щодо компенсації потрібно звертатися не до нього, а до Міністерства фінансів.

Емоційні висловлювання Олі Полякової: дивіться відео онлайн