Мільйони прихильників у всьому світі очікували на появу перших серій заключного 8 сезону, яку презентували на каналі HBO в ніч на 15 квітня. Як повідомляє видання Variety, тільки у США відео переглянули понад 17,4 мільйона людей.

Читайте також: "Гра престолів" 8 сезон: все, що відомо про фінал серіалу

Такі показники встановили своєрідний рекорд у світі кіноіндустрії, адже "Гра престолів" стала найпопулярнішою сагою, події якої розгортаються у часи Середньовіччя. Окрім цього, фентезійний серіал вже вдруге б'є світові рекорди: 7 сезон кінострічки отримав 16,9 мільйона переглядів у день прем'єри, що приголомшило всіх кіноекспертів та критиків. Однак у 2019 році автори проекту тріумфально перевершили дані показники.

Раніше журналісти LifeStyle 24 повідомляли, що перша серія 7 сезону "Гри престолів" зуміла перевершити трафік одного з найпопулярніших порносайтів – Pornhub. У прем'єрний день показу епізоду кількість відвідувачів сайту зменшилася на 4,5%. Ще більше на Pornhub повпливав 6 сезон саги, який знизив трафік на 5,2%. Наразі невідомо, як змінились ці показники після прем'єри фіналу "Гри престолів".

Що таке "Гра престолів"?Фентезійний серіал, створений на основі циклу романів "Пісні льоду і полум'я" телеканалом НВО. Хоч автор циклу Джордж Мартін написав перший роман у 1996 році, серіал вийшов на екрани лише через 15 років – у 2011 році. Однак події саги вже обігнали сюжетні лінії, які описані в книгах. Тому шостий, сьомий та восьмий (останній) сезони серіалу базуються на чернетках книг, які ще не з'явились на прилавках книгарень.

Прем'єра фінального 8 сезону серіалу "Гра престолів" відбулась на телеканалі HBO 14 квітня 2019 року. Згідно з анонсом, серіал буде містити всього 6 серій тривалістю близько 7 годин.