Потап дуже рідко дає інтерв'ю, але під час кожного з них залишається дуже щирим. Репер став гостем програми "Зе Интервьюер" та поспілкувався з ведучим Анатолієм Анатолічем на гострі теми. Він відверто розповів про найскандальніші корпоративи та концерти.

Цікаво Як сповільнена сцена з кіно: Потап врятував Юрія Горбунова від ДТП – деталі

Як з'ясувалось, найважче Потапу працювалось у Москві в новорічну ніч. Тоді гурт "Потап і Настя", який розпався 2017 року після 10-річної кар'єри, дав 9 півгодинних концертів за 6 годин. Останніми замовниками були вже п'яні банкіри, які о 4 годині ранку влаштували справжній погром.

"Вони були схожа на зомбі, які лізли на сцену. Їхній директор заліз на сцену і впав з неї, розбив собі голову та вибив зуби. Це був такий новорічний салют. Було смішно і страшно", – пригадав Потап.

Однак співаку неодноразово перепадало від агресивних фанів. Під час відкритих концертів у зірку летіли пляшки, яблука, яйця та безліч інших предметів, які залишали слід не лише на репутації, а й на тілі. Тому він переконаний, що сцена – це екстремальне місце.

Неприємно отримувати по руці сирим яйцем. Зазвичай летять гайкові ключі, яблука, шпильки і значки. У мене летіло все перераховане, включаючи лазери, дзеркала. Хтось кидався пивом, неприємно отримувати скляною півлітровою пляшкою,
– зізнався артист.

Потап пригадав, що особистий охоронець під час одного з концертів у Запоріжжі врятував його від гайкового ключа, який летів просто в музиканта. Аби вберегти репера від травми, охоронцю довелось пройти перед артистом під час виступу, адже він був у бронежилеті.