У четвер, 10 грудня, у Києві та області при мінусовій температурі пройшов дощ, тому як дороги, так і тротуари вкрились кригою. Негода завдала чимало проблем і пішоходам, і водіям. Так, 50-річний український ведучий і шоумен Юрій Горбунов ледь не втрапив у ДТП. Однак на допомогу зірці вчасно прийшов кум і товариш Потап. Про це він розповів в інстаграм-профілі.

До теми Катя Осадча запросила Потапа і Настю Каменських в гості: кумедні фото

Потап врятував Юрія Горбунова від ДТП

Ввечері Юрій Горбунов повертався до розкішного заміського будинку за кермом дорогого авто марки Land Rover. Як зазначив сам телеведучий, він вже встиг поставити зимові шини, однак впоратися з кермуванням було непросто. Поблизу дому він ледь не скоїв ДТП.

Автівка Юрія Горбунова неслась у паркан та інше авто, коли він паркувався в гараж. Однак несподівано для шоумена поряд з'явився Потап з пачкою солі. Репер живе по-сусідству, тому вчасно прибув на місці події.

Як з під землі з'явився кум з пачкою солі в руках. І тут як сповільнена сцена з кіно – я в холодному поту, й Олексій на ходу сипле сіль під колеса. Куме, дякую тобі і уклін,
– написав Юрій Горбунов.

Як підтвердження своїх слів, телеведучий опублікував фото дороги, котра подібно до ковзанки вкрилась кригою, та авто, яке все ж вціліло в негоду. Фотографуватися разом з кумом-рятівником Горбунов не став.


Потап врятував Юрія Горбунова від ДТП / Фото Instagram / @gorbunovyuriy


Потап врятував Юрія Горбунова від ДТП / Фото Instagram / @gorbunovyuriy