Серед зірок українського шоу-бізнесу багато тих, яких пов'язують не лише спільні зйомки чи виступи, а й справжня дружба. Нею можуть похизуватися подружжя Каті Осадчої та Юрія Горбунова і Потапа й Насті Каменських. Разом вони влаштовують гучні вечірки та проводять затишні карантинні вечори. У п'ятницю, 20 листопада, ведучі запросили зіркову пару в гості. В інстаграм-сторіс Катя Осадча показала, як пригощала та розважала гостей.

До теми У блакитному костюмі: Катя Осадча підкорила бездоганним образом – фото

Ведуча приготувала розкішну святкову вечерю. На столі були традиційні новорічні салати – "Оселедець під шубою" та "Олів'є", тому Катя Осадча пожартувала, що ця зустріч – своєрідна підготовка до зустрічі Нового року 2021. Крім того, господиня дому подала апетитну запечену курку.

Вечірні розваги гостям забезпечив 3-річний син подружжя Іван, якого батьки тримають подалі від камер і публіки. Судячи з фото, у хід пішли всі іграшки малюка. Так, хрещений батько хлопчика репер Потап і Юрій Горбунов розважались іграшковими машинками Івана, створивши омріяний автопарк.

Шоумен опублікував фото з зірковим кумом в інстаграмі та пояснив ситуацію. "Це коли Іван дозволив нам трохи погратися своїми машинками", – написав ведучий. Потап натомість прокоментував допис і заявив: "Було класно. Обожнюю".


Святковий стіл Каті Осадчої / Фото Instagram Stories / @kosadcha


Потап і Настя Каменських в гостях у Каті Осадчої / Фото Instagram Stories / @kosadcha