Потап не часто розповідає про свого сина та його стосунки з другою дружиною – Настею Каменських. Проте інколи артист робить винятки і наважується на відверті інтерв'ю. Днями він розповів Анатолію Анатолічу у програмі "Зе Інтерв'юер", чи вдалося його первістку знайти спільну мову з NK.

Читайте також Як сповільнена сцена з кіно: Потап врятував Юрія Горбунова від ДТП – деталі

Потап про розлучення з Іриною Горовою

12-річний Андрій у всьому рівняється на свого батька. Він активно займається спортом, прагне стати шоуменом. Хоча батьки Андрія – Потап та Ірина Горова розлучилися, проте змогли зберегти теплі дружні стосунки. Вони залишилися парнерами по бізнесу і чудово спілкуються. Продюсер зізнався, що коли вони з дружиною розлучилися, він нічого не приховував від сина і все йому пояснив. Звісно, враховував вік, адже Андрій тоді був ще малим.

"Я з ним обговорював це, щоб не порушити, не травмувати дитячу психіку. Але, оскільки тато багато гастролював тоді, особливої зміни Андрій не відчув", – поділився Потап.

Потап про стосунки сина з Настею Каменських

Репер розповів, що на власному прикладі навчив сина поважати вибір кожної людини. Тому Андрій з повагою ставиться до вибору його обраниці.

Він бачить, що це татова жінка, яку він любить. У нього з Настею чудові стосунки, добре спілкуються. Він, як хлопчик, наслідує поведінку тата. Андрій бачить, що я люблю Настю і розуміє, що це добре,
– розповів зірковий татусь.

Інтерв'ю Потапа: дивіться відео онлайн