Відверто про сексуальне життя Потап розповів в інтерв'ю Маші Єфросиніної на її ютуб-каналі. У цьому ж інтерв'ю чоловік поділився сумною і трагічною історією про ДТП, у якому колись потрапила Настя Каменських з ексбойфрендом. За його словами, саме це змінило її кохану назавжди.

Детальніше Вилетіла і вибила головою скло: Потап розповів шокуючі деталі ДТП з Настею Каменських

Потап зізнався, що Настя Каменських завжди йому каже правду і довіряє на 100%. Після аварії вона навчилась жити на повну і не знаходить у своїх буднях місце для заздрощів чи поганих думок. Тому він від неї зміг для себе взяти чимало нового.

"Моя дружина прощає мені все. Вона зустрічає мене з корпоративу, зацілуваного всього. Моїй дружині подобається, коли я подобаюся іншим жінкам", – розповів Потап.

Чоловік переконаний, що він двічі вдало одружився, а після обміну обітницями з Каменських навіть через рік у них досі є пристрасне сексуальне життя.

Настя викликає у мене такі почуття, що я не можу зупинитися. Іноді ми днями не виходимо з номера готелю. Ми пристрасні коханці. У нас було скрізь: в літаку, гримерці, в ресторані під час ділової зустрічі,
– зазначив Потап.

Варто додати, що підтвердження цим словам можна знайти і у профілі Насті в інстаграмі, де Потап часто залишає "гарячі" коментарі у відповідь на сексуальні фото Каменських.