Особисте життя продюсер і репер Потап не приховує від публіки та журналістів, а ексклюзивними подробицями радо ділиться з гостями програми "2POPODCAST", яка виходить на ютуб-каналі. У випуску з танцівником Владом Ямою артист поділився досвідом партнерських пологів.

Читайте також Alyosha розповіла, чому ледь не зробила аборт під час першої вагітності

Потап про партнерські пологи з ексдружиною

У 15-річному шлюбі Потапа з Іриною Горовою народився первісток зірки син Андрій, який прагне повторити успішну кар'єру батька та робить перші кроки на телебаченні. Подружжя було наскільки близьке, що співак наважився на партнерські пологи.

Однак підтримувати дружину йому було складно, адже допомога знадобилась самому Потапу – він ледь не втратив свідомість. Артист розповів, що важко переніс побачене та пожартував, що це вплинуло на його "дружбу" з алкоголем.

Я був на пологах. Я бачив. Тому скільки років Андрію, стільки я і бухаю. В якийсь момент я розумію, що лікар мене тримає під руку, я трохи падав. Він каже: "Нічого-нічого, нормально". І дістає дитину,
– пригадав репер.

Проте Потап переконує, що партнерські пологи дуже зближують пару, а кохана обов'язково оцінить подібний чоловічий вчинок. Схоже, радість батьківства все ж допомогла реперу забути це "видовище".

"Хотів би сказати сильним чоловікам: якщо у вас є бажання і проскочила думка піти підтримати свою дружину – сходіть. Це дуже корисна справа. Звичайно, видовище не для людей зі слабкими нервами", – наголосив зірка.

Потап з ексдружиною і дітьми
Потап з ексдружиною і дітьми / Фото Instagram / @potapchiq