Зараз зіркове подружжя Alyosha та Тараса Тополі виховує трьох дітей – синів Романа і Марка та новонароджену доньку Марію. В інтерв'ю для програми "Зірковий шлях" співачка зізналась, що вони з коханим могли так і не стати багатодітними батьками. Коли артистка була вагітна первістком, їй радили зробити аборт.

Читайте також Відкладали "в шухлядку": Тарас Тополя розповів, що допомогло йому пережити карантин

Alyosha розповіла, що до появи первістка була готова, а коли дізналась про вагітність, стрибала від щастя. Обстежуватися і народжувати вона вирішила в приватній клініці. Проте вже на другому місяці лікар радила зробити аборт, адже немовля нібито мало народитися з патологією, що несумісна з життям.

"Я не розумію, як можна казати таке жінці, яка приходить з бажаною вагітністю. Розбити серце, надії. Так не можна робити", – наголосила Alyosha.

Заради того, щоб зберегти життя первістка, на четвертому місяці вагітності співачка наважилась на надскладну процедуру – аналіз навколоплідних вод. Після цього лікарі повідомили, що з дитиною Alyosha все добре. Їй досі несила стримати сліз від пережитого.

Я лежала, не дихала і молилась. У мене сльозки стікали з обох сторін,
– пригадала зірка.

Як з'ясувалось, невдовзі клініку закрили через махінації з пацієнтами. Варто зазначити, що Роман з'явився на світ у США, де живе родина Тараса Тополі. Молодшого сина і доньку Alyosha народила вже в Україні.