Ще раніше Потап і Настя Каменських літали в Маямі, аби випустити нову іспаномовну пісню співачки "Tu y Yo". Також Настя мала взяти участь в одному з шоу.

Нічого собі Зняли на початку війни: Настя Каменських показала відео з переляканим Потапом

Потап розповів, чим займається в Іспанії

У своєму інстаграмі репер поширив кілька світлин з аеропорту в Дубаї. Він зазначив, що плідно провів час у ОАЕ, маючи багато справ. Також Потап зазначив, що зараз летить в Іспанію.

Після продуктивного часу в Дубаї, наповненого численними діловими зустрічами, відеозйомками, фотосесіями та рекламними кампаніями, я зараз прямую до Іспанії,
– написав він.

Співак написав, що йому вдалося реалізувати в Іспанії кілька проєктів. Зокрема, у Барселоні та Мадриді, де, за словами репера, живе багато українців.

Барселона і Мадрид – два культурні центри Іспанії, де проживає і працює велика кількість українців. За останній час в Іспанії ми успішно реалізували кілька значних відео- та аудіопроєктів як на внутрішньому ринку, так і в Україні,
– розповів артист.

За словами репера, від початку великої війни він допомагає українським військовим. Потап написав, що йому вдалося відправити 15 контейнерів для реабілітації захисників.

Від початку війни ми вже відіслали 15 контейнерів для реабілітації й повернення до нормального життя наших військових героїв. Також важливо згадати й Валенсію, де проживає неймовірно талановита українська спільнота. Ми єдиними зусиллями впливаємо на соціум, змінюємо вектор сприйняття українців у світі як працьовитих професіоналів і разом ідемо до перемоги,
– додав він.

Що відомо про поїздки Потапа

  • Від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну Потап перебував за кордоном, зокрема, в Іспанії. Вперше на батьківщину артист повернувся лише у вересні минулого року. Відтоді він періодично знову їздить за кордон.
  • Наприклад, у жовтні Потапа та Настю помітили в аеропорту Варшави. У мережі поширили відповідне фото. Співак зазначив, що виїхав тільки на кілька днів. Разом із Каменських вони відправились в Іспанію.
  • Згодом репера побачили на вечірці в Дубаї у компанії росіян. На відео він спілкувався російською мовою. Ролик опублікувала дружина соліста російського гурту "Руки вверх" Кирила Туриченка – Дар'я Тарасова. Вони відпочивали у ресторані відомого шеф-кухаря.
  • Сам артист назвав свої поїздки за кордон "робочими". Він написав, що займається "побудовою складних бізнес-схем" та "потужним нетворкінгом".