Поки у світі триває пандемія коронавірусу, подорожей серед туристів стало значно менше. Репер та продюсер Потап сумує за мандрівками, тому прогулянка вечірнім Києвом у похмуру погоду нагадала йому Японію і він вирішив опублікувати знімок на особистій сторінці в інстаграмі. Таким дописом він також розіграв шанувальників.

Читайте також На побаченні в Туреччині: парний образ Насті Каменської та Потапа – фото

Потап і Настя "поїхали" в Японію

Закохані зробили селфі на тлі красивого нічного міста. Вони позували у теплому спортивному вбранні. Оскільки репер зазначив у публікації геолокацію "Токіо, Японія", а також додав у допис прапор цієї країни, спершу, справді здалося, що пара перебуває саме там. Коронавірусна інфекція досі активно поширюється світом, тому подружжя мало на обличчях захисні маски чорного кольору. Таким чином улюбленці мільйонів показали, що якщо ви наважитесся відправитися за кордон, то в жодному випадку не можна забувати про захисні маски, адже вони можуть врятувати життя. У теперішній час це незмінний аксесуар в кожної людини.

Та згодом на акаунті Потапа з'явилася нова публікація. Він записав відеоролик, у якому розповів, що цю світлину вони з дружиною зробили в українській столиці. Він передав журналістам "Привіт із Японії" і зізнався, що попередню публікацію зробив з надією, що ЗМІ напишуть про неї. Таким чином продюсер хотів розіграти журналістів і підписників.