З нагоди особливого свята пара влаштувала танці прямо у морі. Танцівник та суддя "Танців з зірками" вирушив разом із сім'єю на відпочинок на море. На особистій сторінці в інстаграмі хореограф радо ділиться яскравими світлинами.

Читайте також На рожевому озері: Влад Яма влаштував фотосесію з дружиною – мальовничі кадри

Рівно шість років тому Влад та Лілія офіційно стали сім'єю. Щодня їхнє кохання стає сильнішим, почуття – палкішими. Подружжя виховує сина Леона і насолоджується кожним моментом. Щоб закарбувати в пам'яті особливі миті, пара часто влаштовує фотосесії.

Влад та Лілія танцюють в морі

Цього разу Влад та Лілія станцювати в морі. Зіркова дружина одягнула красиву сукню бежевого кольору, яку гарно розвівав вітер. Довге розкішне волосся вона вклала рівно, а на обличчі зробила макіяж у природних відтінках з акцентом на очах. Влад позував поруч із коханою у стильних темних штанах та білій сорочці.

Сподіваюся, на "чавунне весілля" можна і без матеріальних подарунків. Офіційному щастю сьогодні 6 років! Кохаю! Найраще – попереду!
– написав в дописі Влад.

Влад Яма
Влад Яма потанцював з дружиною в морі / Instagram / @vladyama_official

Влад Яма
Влад Яма з дружиною Лілією / Instagram / @vladyama_official

Лілія також поділилася з підписниками ефектним фото. Вона показала момент із виконання запального джайву та привітала коханого зі святом.

"Джайвуємо" і "румбуємо" вже 6 років. Справжній джайв попереду. Кохаю. Ціную. Дякую.
– написала в дописі жінка.

Влад Яма
Влад та Лілія танцюють в морі / Instagram / @liliya_yama