На таке рішення творці 4 сезону серіалу змушені були піти через пандемію коронавірусу, яка також зачепила і Голлівуд. Як і чимало інших кінопроєктів виробництво серіалу довелось перервати.

До слова Прем'єру фільму "Диво-жінка 2" перенесли: відома нова дата

За словами Девіда Гарбора, який виконує у серіалі роль Джима Хоппера, у прямій трансляції в інстаграмі він зізнався, що спочатку реліз 4 сезону було заплановано на початку 2021 року, але у творчій команді, схоже, плани неминуче зміняться.

Хто знає? На даний момент робота повністю припинена. Передбачалося, що прем'єра відбудеться на початку наступного року, хоча мені здається, я не той, у кого є повноваження робити якісь заяви з цього приводу. Тому зараз я не знаю. Ймовірно, випуск нового сезону буде зміщений на більш пізній час. Сподіваюся, повернемося до роботи якомога швидше, але я не знаю, як в результаті все повернеться,
– пояснив кіноактор.

Що відомо про серіал "Дивні дива"?Перша серія науково-фантастичного серіалу "Дивні дива" вийшла на екрани у липні 2016 року. Непересічна історія про чотирьох підлітків з провінційного містечка Хокінз та їхньої подруги вражала динамічністю та непередбачуваністю. Дівчина на ім'я "Одинадцять" мала надсили та не могла впоратись з ними, відтак нові друзі впродовж трьох сезонів її підтримували та допомагали. Режисерами кінострічки "Дивні дива 3" стали брати Метт і Росс Даффери, а головні ролі зіграли Вайнона Райдер, Девід Гарбор, Фінн Волфхард, Міллі Боббі Браун, Гейтен Матараццо, Калеб Маклафлін та багато інших.

Цікаво "Дивні дива 4": мережу заінтригував перший тизер нового сезону

Дивіться тизер до серіалу "Дивні дива 4": відео