Цю інформацію офіційно підтвердили представники компанії Warner Bros. За їхніми словами, через пандемію коронавірусу уже скасували та перенесли чимало рейтингових прем'єр, відтак творці "Диво-жінки 2" також вирішили презентувати фільм 14 серпня.

Цікаво: "Диво-жінка 2": в мережі з'явилися український трейлер і нові персонажні постери до фільму

"Ми зробили "Диво-жінку 2" для великого екрана, і я вірю в силу кіно. У ці страшні часи, коли власники театрів дбають про людей, ми перенесемо показ нашого фільму на 14 серпня 2020 року. Молимося за кращі часи для всіх", – зазначив режисер Баррі Дженкінс.

Ситуацію прокоментувала і виконавиця головної ролі – ізраїльська акторка Галь Гадот.

У цей непростий час я з нетерпінням чекаю світлого майбутнього, де ми можемо знову поділитися силою кіно. Наш фільм "Диво-жінка 2" перенесли на 14 серпня 2020 року. Я сподіваюся, що всі ви у безпеці,
– написала вона у мережі.

Та хоч прем'єру фільму перенесли, його рекламу активно презентують. 13 квітня в журналі Empire вийшли три нові фото з Галь Гадот. Для обкладинки глянцю акторка приміряла новий костюм з "Диво-жінки 1984".


Галь Гадот в образі "Диво-жінки" / Empire

Окрім цього, Галь Гадот розповіла, наскільки зміниться її персонаж у новій кінострічці. За її словами, у "Диво-жінці 1984" глядачі побачать іншу Діану, більш впевнену у собі та дещо одиноку.

"Діана еволюціонувала. Вона стала більш зрілою і мудрою. Однак вона дуже самотня. Вона втратила всіх членів своєї команди. І тоді відбувається щось божевільне", – поділилась Галь Гадот.


Новий костюм героїні фільму "Диво-жінка 1984" / Empire


Нові кадри з "Диво-жінки 1984" / Empire


"Диво-жінка 2" / Instagram / @totalfilm

Що відомо про фільм "Диво-жінка 1984"

Сюжет фільму "Диво-жінка 1984" розгортатиметься навколо головної героїні Діани. Вона продовжить боротьбу за порятунок світу і людей.

Найбільшим сюрпризом для прихильників стане поява нового персонажа – бізнесмена Максвелла Лорда, який хоче отримати беззаперечну владу над світом. Він шукає магічні артефакти. Однією із його знахідок стала Енн Міневра, відома археологиня, яку він перетворив у монстра Гепарда. Саме з нею доведеться вести боротьбу Диво-жінці Діані.

"Диво-жінка 2": дивіться відео трейлеру